Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини, дистанційне навчання

Відеоуроки будуть доступними за посиланням:

26 березня 2020 о 15:23 | Хилюк М. О. | немає коментарів

На час карантину з 13 березня по 03 квітня 2020 року навчання в школі проводиться за дистанційною формою. Завдання для самостійної роботи кожен учень може знайти в новинах свого класу

13 березня 2020 о 09:14 | Андрощук В. І. | немає коментарів

З 02 - 07.03.2020 р. у школі проведено Тиждень української мови та літератури "Весна починається з Шевченка", в ході якого відбулося: вистака малюнків, випуск стінгазет, вікторини, конкурс читців-декламаторів, літературне свято "Шевченківська світлиця"

2 березня 2020 о 09:44 | Нідзій І. В. | немає коментарів

Традиційно в нашій шклолі відбулося свято зустрічі весни, яке увінчалося веселими піснями, іграми та смачними українськими стравами.

28 лютого 2020 о 12:57 | Нідзій І. В. | немає коментарів

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.З нагоди цієї дати представники учнівського самоврядування нашої школи підготували акцію «Герої не вмирають», приурочену вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2020 о 10:46 | Нідзій І. В. | немає коментарів

Представники учнівського самоврядування спілно з бібліотекарем Гаврилюк С.О. провели рейд-огляд стану ведення підручників здобувачів освіти школи.

6 лютого 2020 о 12:22 | Нідзій І. В. | немає коментарів

Новорічні свята – чарівні. У переддень Нового року для школярів 1-9 класів відбулося Новорічне свято. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,дітям потрібно було підготувати казкову атмосферу – прикрасити новорічну ялинку сніжинками, гірляндами та іграшками.

28 грудня 2019 о 08:22 | Нідзій І. В. | немає коментарів

В нашій школі було проведено захід до традиційного, немеркнучого з роками свята Дня Збройних сил України. Військові традиції не вмирають, доки існує сам народ, доки розвиваються його збройні сили. Це свято для всіх людей військової справи, доблесті та честі.

6 грудня 2019 о 11:44 | Нідзій І. В. | немає коментарів

21 листопада, у День Гідності та Свободи, ми вшановуємо громадянський подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

21 листопада 2019 о 10:34 | Нідзій І. В. | немає коментарів

9 листопада в школі відзначили День української писемності та мови. У програмі святкування було чимало цікавих заходів. Учні 5-8 класів випустили цікаві літературні газети, а 5 та 6 класи змагалися за титул кращих знавців української мови в конкурсі "Найдорожча рідна мова".

9 листопада 2019 о 12:28 | Нідзій І. В. | немає коментарів

Ушанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, виховання в школярів патріотизму буде максимально успішним за умови використання активних форм роботи.Останнім часом неабиякої популярності набуло проведення різноманітних квестів. Тому учні нашої школи підготували патріотичний квест до Дня українського козацтва, де проявили неабияку кмітливість, вправність та наполегливість.

14 жовтня 2019 о 08:06 | Нідзій І. В. | немає коментарів

Учні нашої школи долучилися до акції "Оберіг для захисника України".Ми дуже вдячні нашим бійцям за те, що вони захищають нас і нашу країну. Як знак вдячності, вирішили зробити їм обереги. Бійці можуть повісити їх на рюкзак, пов'язати на руку, чи зберігати у власному затишному куточку.

9 жовтня 2019 о 07:48 | Нідзій І. В. | немає коментарів

Яскраве, веселе та неймовірно танцювальне свято відбулося в нашій школі. Найкращі танцюристи з 5 по 9 клас мірялися своєю майтерністю, влаштувавши справжній батл.

27 вересня 2019 о 11:23 | Нідзій І. В. | немає коментарів

Традиційно кожного року в нашій школі відбувається свято Осеніі. Діти представляють композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа. А й справді, як не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати свято? Скільки поетів освідчувались їй у коханні, скільки художників увіковічнили її красу у своїх полотнах. А вона кожного року знов і знов зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою.

26 вересня 2019 о 07:26 | Нідзій І. В. | немає коментарів